Zdravím,

ráda bych Vám stručně řekla něco o tom, co jsou to chronické záněty a jaké tyto záněty mají následky a hlavně, jak se proti nim chránit. Mám na mysli chronické záněty na buněčné úrovni, které jsou vidět, nebolí a právě proto jsou nejzákeřnější. Tyto záněty vedou dle studie dr. Paula Claytona až k 70% předčasným úmrtím a způsobují nemoci jako je rakovina, cukrovka, infarkt, alzheimer a jim podobné.

Tyto záněty jsou způsobeny především nepoměrem omega 6 ku omega 3 mastných kyselin (poměr, který je v pořádku je 4:1, většina populace má však 25:1 a vyšší). Obecně za to může nevyvážená strava, fast foody, nedostatek ryb a tak podobně.

S ideálním řešením, jak se proti těmto zánětům chránit a předejít tak onemocněním, přišla švédská firma, která nabízí přírodní produkty, které tento poměr za 4 měsíce dokáží zvrátit na ideálních 4:1. Dokazuje to více než 400 000 provedených anonymních testů. Hlavním stavebním kamenem je speciální rybí olej, který obsahuje ideální množství EPA a DHA (omega 3 mastné kyseliny) a navíc obsahuje speciální látku - polyfenoly - získané z extra panenských oliv. Vše je za studena lisované, což znamená, že se tento olej vstřebá až o 90 % více, než oleje jiné, které jsou vyvařované a neobsahují polyfenoly.

Více o chronických zápalech si můžete také přečíst na mých stránkách: http://protokolzdravi.cz/

Mé stránky také obsahují formulář, který můžete vyplnit a zeptat se na cokoliv - dále tato švédská firma pořádá zdarma online prezentaci o tomto problému - pokud byste měli zájem ji shlédnout, můžete také vyplnit formulář na mých stránkách a ráda Vám řeknu, kde prezentaci najdete.

Přeji všem, ať jste zdraví a ať se Vám choroby vyhýbají
Krásný den,
Jana