Ještě u nás nemáte účet? Vytvořte si ho teď a nebo se přihlašte.
+ Přidat Příspěvek
+ Nové Diskuzní Téma
Výsledky 1 až 3 z 3

Thread: Průjem

 1. #1

  Průjem

  Ahoj, prosim o radu z vlastní zkušenosti. Co Vám pomáhá na průjem? Trpím na ně a to docela často

 2. #2
  Ahoj, chápu jak se cítíš, sám jsem s tím měl poměrně dost silně problémy pár měsíců zpátky.

  Když někdo trpí častými průjmy, tak trochu pravidelně, znamená to pouze to, že má nějakým způsobem znečištěný a toxický organizmus, hlavně a především střeva, popřípadě slinivku a jiné trávicí orgány. Bohužel za to většinou může špatná strava (které je dnes všude plno) a špatné stravovací návyky, protože ty dobré se téměř nikde ve skutečnosti neučí. Sám jsem to tak měl a velmi jsem se znečistil. Ve znečištěném prostředí se pak krásně množí určité viry, bakterie, patogeny a další. Výkaly těchto organizmů, které také zůstávají ve střevech, jsou ještě horší. To vše pak vytváří tyto problémy.

  S touto hlavní příčinou (a v podstatě jedinou) se dá ale poměrně dobře vypořádat tím, že se člověk očistí zevnitř. Je spoustu produktů na očistu, které skvěle fungují a jedná se o pár měsíční proces, který tě zbaví jak těchto problémů, tak i spousty dalších, které by díky toxickému prostředí v těle mohli teprve přijít.

  Osobně jsem se s z toho dostal, díky svému kamarádovi, který pracuje pro firmu, která právě tohle řeší. K produktům z jeho firmy se lze bohužel dostat jen přes distributory, ale skutečně mi to extrémně pomohlo a ta firma pomáhá obecně i se spoustou jiných nemocí a to dost úspěšně. Ten člověk se jmenuje Petr Střelka, na facebooku ho normálně najdeš, je to poměrně mladej kluk, má na profilu hodně videí o osobním rozvoji, motivaci a tak. Podle toho ho poznáš. Můžeš se mu ozvat, běžně přijímá všechny žádosti a určitě ti rád pomůže, je to to totiž jeho práce.

  Pokud ne, doporučuji ti alespoň zvolit jakoukoli jinou očistu, protože to tě z těchto problémů dostane jednou provždy a to 100%ně přírodní cestou. Mám s tím vlastní zkušenost.

 3. #3
  ahoj, měla jsem krvavý průjem
  Nemohl jsem pochopit, jaký byl důvod
  a pak jsem viděl tento článek https://medium.com/@doktorpro/pre%C4...v-a668e9250b16
  Věděli jste, že krev ve stolici může být způsobena hemeroidy a dokonce rakovinou?

+ Přidat Příspěvek
+ Nové Diskuzní Téma

Thread Information

Uživatelé prohlížející tuto Diskuzi

Tuto Diskuzi prohlíží právě 1 uživatel. (0 uživatelé a 1 návštěvníci)

Práva přispívání

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •