Ještě u nás nemáte účet? Vytvořte si ho teď a nebo se přihlašte.
+ Přidat Příspěvek
+ Nové Diskuzní Téma
Výsledky 1 až 2 z 2

Thread: Rakovina prostaty jde léčit antiparazitiky?

 1. #1

  Rakovina prostaty jde léčit antiparazitiky?

  Četl jsem dnes v Nové Regeně (časopis - prosinec 2013-leden 2014) článek "Jak mi pomohla antiparazitika". Pán pociťoval přerušované močení, časté noční močení, na vyšetření u urologa zjistili agresivní karcinom prostaty. Na doporučení doktora injekce Eligardem. Vyhledal si však poradce pro alternativní léčbu a tuto léčbu podstoupil: 1,5x denně každé dvě hodiny 3 kapky MMS (Master Mineral Solution), kapky Joalis několik druhů, a dále antiparazitální kúru pomocí: Hetrazan, Ivermectin, Albendazol. (http://www.alternativni-medicina.eu/...ika-lecba.html; http://www.revoluce-v-leceni-nemoci....t/lide-z-oboru)

  Po 6 měsících alternativní poradce naměřil o 91% zlepšení stavu. Krevní testy provedené v nemocnici změnu potvrdily. PSA (prostatický antigen) bylo z původních 15,9 na 0,57 !

  Máte někdo související zkušenosti?

 2. #2
  dobry den, muj manzel ma kratce po vyleceni rakoviny prostaty a to protonovou terapii-jedna se o protonove zareni nikoli o zareni fotony. Je to mnohem setrnejsi lecba a dokaze se zachovat potence! Kdo by si o tom mel zajem precist vic info nebo se na ne obratit s dotazem, podivejte se na protonovibojovnici.cz

+ Přidat Příspěvek
+ Nové Diskuzní Téma

Thread Information

Uživatelé prohlížející tuto Diskuzi

Tuto Diskuzi prohlíží právě 1 uživatel. (0 uživatelé a 1 návštěvníci)

Práva přispívání

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •