Ještě u nás nemáte účet? Vytvořte si ho teď a nebo se přihlašte.
+ Přidat Příspěvek
+ Nové Diskuzní Téma
Výsledky 1 až 4 z 4

Thread: Detoxikační náplasti - zkušenosti

 1. #1

  Question Detoxikační náplasti - zkušenosti

  Chci se vás zde zeptat, jaké máte zkušenosti s detoxikačními náplastmi? Fungují? Pozorujete na sobě pozitivní změny? Nejsou to vyhozené peníze? Jakou náplast byste doporučili?

  Díky za vaše zkušenosti.

 2. #2
  Já používám multifunkční náplast na spoustu zdravotních problémů i k detoxikaci a funguje to skvěle. Navíc je 100% přírodní, bez vedlejších účinků. Záleží samozřejmě jakou náplast člověk používá. Veškeré informace najdete na webu, jehož odkaz je níže.

 3. #3
  Já jsem je používal, protože jsem nevěděl co už jiného udělat aby se zdravotní stav zlepšil. Koupil jsem si nějaké velké balení. Je tam popsáno, že se ty polštářky mají zbarvit do černa. To se stávalo vždycky, spotřeboval jsem tak 25 párů náplastí. Nepozoroval jsem nějaké zlepšení s tím související, tyto náplasti mi přijdou předražené. Spíš mi přijde lepší změnit stravování a provést detoxikace - očistné kúry (jater, ledvin).
  nejde o doporučení, pouze pro studijní účely

 4. #4
  Souhlas s komentářem výše. Zkoušela jsem náplasti taky, ale nějaký efekt kromě zčernání náplasti nepřišel. Já to ale zkoušela hlavně kvůli očistě organismu. Měla jsem velké bolesti kloubů, nic nepomáhalo a prášky jsem zavrhla, že to není řešení. Pak jsem se dočetla třeba i zde na http://bolesttela.cz/bolesti-kloubu/ pár zajímavých informací, kterých je ale po netu všude hromada. Prostě zjistit příčinu. Začala jsem pravidelně cvičit, aspon pár minut denně, dodržovat pitný režim atd. Nakonec jsem i zhubla a pocitově se cítím daleko líp. Hold, každy si musí najít to svoje :-)

+ Přidat Příspěvek
+ Nové Diskuzní Téma

Thread Information

Uživatelé prohlížející tuto Diskuzi

Tuto Diskuzi prohlíží právě 1 uživatel. (0 uživatelé a 1 návštěvníci)

Práva přispívání

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •