Ještě u nás nemáte účet? Vytvořte si ho teď a nebo se přihlašte.
+ Přidat Příspěvek
+ Nové Diskuzní Téma
Výsledky 1 až 4 z 4

Thread: Kvasinkové infekce

 1. #1

  Kvasinkové infekce

  Dívky trpíte tímto neduhem?

  Obecně mohu říci, že se tato nemoc získá třeba nakažením od partnera, koupání v bazéně či nedostatečnou hygienou.

  Jak moc Vás tento symptom obtěžuje?

 2. #2
  Já už jsem si s kvasinkovými infekcemi zažila svoje, zjistila jsem, že na kvasinky a jejich vznik působí strašně moc faktorů včetně třeba psychického rozpoložení a stresu, ale největší vliv má určitě mokro (jakmile si na sobě v létě nechám chvilku mokré plavky, je zle) a cukry (to přesně poznám, když mám nervy, žravku a ujíždím na sladkém). Snažím se toho vždycky zbavit co nejvíce přírodní cestou, takže na infekci jako takovou používám vaginální kapsle maldion na probiotické bázi a na to vnější svědění se mi osvědčil kokosový olej.

 3. #3
  Ahoj Mishule, v současné době mám něco také takového jako kvasinky, opravdu nepříjemné. Nejsem si jistá, protože je mám poprvé, ale příznaky tomu odpovídají podle toho, jak jsem hledala na internetu. Za jak dlouho ti kapsle zabraly a jak často se zavádí? Děkuji

 4. #4
  Ahoj, zde citace ohledně tzv. tibetské houby, nebo také kefírová houba:
  V trávicím traktu se dokáže vypořádat s různými nežádoucími přemnoženými kvasinkami, bakteriemi a viry a také výrazně stimuluje imunitní systém.
  Jinak je známé, že kvasinkám se daří tam, kde je cukr. Zde také pár tipů jak na kvasinky: http://ceskeforum.com/viewtopic.php?t=4807

  Další citace: "Kupte si v lékárně kapky citrovital a vytrvale kloktejte, čepy zmizí, kvasinky, které vše způsobují zmizí a bude Vám dobře."

+ Přidat Příspěvek
+ Nové Diskuzní Téma

Thread Information

Uživatelé prohlížející tuto Diskuzi

Tuto Diskuzi prohlíží právě 1 uživatel. (0 uživatelé a 1 návštěvníci)

Práva přispívání

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •