Ještě u nás nemáte účet? Vytvořte si ho teď a nebo se přihlašte.
+ Přidat Příspěvek
+ Nové Diskuzní Téma
Výsledky 1 až 6 z 6

Thread: Hemeroidy

 1. #1
  Gfk
  Gfk is offline
  Senior Member
  Členem od
  Mar 2014
  Příspěvky
  151

  Hemeroidy

  Bojíte se hemoroidů?

  Rodiče už tímto neduhem občas trpí.
  Nevíte co použít na jejich minimalizaci?

  Jasně každý říká, jsem mladý mě se to netýká, ale roky plynou jako voda a je důležité dbát na prevenci.

  Znáte někoho kdo tímto také trpí?

 2. #2
  Junior Member Mishule avatar
  Členem od
  Jun 2014
  Příspěvky
  6
  Já sama jsem s hemeroidy zatím naštěstí neměla nikdy žádné problémy, ale známá na ně hodně trpí a občas, když mi popisovala problémy, které kvůli hemeroidům má, tak mi bylo fakt líto nejen jí, ale i všech ostatních, kteří mají stejný problém. Pamatuju si, jak jsme jednou šli na kafe a ona byla celá nešťastná a svěřila se mi, že celou noc v podstatě nespala, protože seděla na záchodě (ona to má ještě komplikovanější kvůli zácpám), snažila se „vyprázdnit“ a normálně brečela bolestí. U doktora s tím zatím ještě nebyla, snaží se to léčit sama hlavně prostřednictvím laktulózy na tu její zácpu a na hemeroidy samotné si kupuje nějaký hemodin či co. Taky vím, že si pořizovala kvůli tomu bidet, aby se pokaždé mohla pořádně opláchnout.

 3. #3
  Junior Member Marcella avatar
  Členem od
  Jun 2014
  Příspěvky
  3
  Já samotná s tím zkušenosti nemám, ale můj taťka ano. Není to žádná sranda, ale on prostě k doktorovi s tím nechce jít. Užíval na to už celou řadu mastí. Často se koupá v dubové kůře i když to spíše častěji, nyní zřídka. Co vím, tak má v současné době také mast hemodin a je s ní moc spokojený, obsahuje totiž výtažky z dubové kůry. Předtím měl nějaké čípky nevím už název, je to delší dobu, ale ty byly prý šílené a štípaly.

 4. #4
  Junior Member
  Členem od
  Aug 2014
  Příspěvky
  1
  Ahoj, taky se chci podělit o zkušenost. Mě se vytvořily hemeroidy v těhotenství a doposud mě trápily. Byla to šílená bolest, pálení a občasné krvácení. Vyzkoušela jsem spoustu mastí, tablet, čípků, koupelí ale největší spokojenost jsem měla s Anurexem. Jde o zmražení hemeroidů, domácí metoda. Balení jsem objednala na internetu, je cenově přijatelné a výsledek opravdu stojí za to. Od té doby se mi hemeroidy už vůbec nevrací.

 5. #5
  Junior Member soles avatar
  Členem od
  Nov 2013
  Příspěvky
  22
  Jako prevence se doporučuje pravidelně pít heřmánkový čaj a dostatečný pohyb (rychlá chůze nebo běh). Naopak je riziková dlouhodobá sedavá práce, ale vhodné nejsou ani silové sporty, např. posilovna.

 6. #6
  Junior Member MartinLuptácek avatar
  Členem od
  Mar 2021
  Příspěvky
  1
  Já bohužel také trpěl a teda nikomu to nepřeju. Zašlo to tak daleko, že jsem vyhledat lékařskou pomoc a šel na operaci tady- https://defekace.info/otazky/onemocneni/hemoroidy/ přečtěte si i info tady můžu jedině doporučit aspon mám už konečně klid

+ Přidat Příspěvek
+ Nové Diskuzní Téma

Thread Information

Uživatelé prohlížející tuto Diskuzi

Tuto Diskuzi prohlíží právě 1 uživatel. (0 uživatelé a 1 návštěvníci)

Práva přispívání

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •  

SEO by vBSEO ©2011, Crawlability, Inc.