převzato z https://web.archive.org/web/20180418182604/http://mmsacds.blog.cz/1311/zhoubny-nador-v-mozku

Kauza paní A. S.

"Pokusím se stručně popsat můj příběh. V prosinci loňského roku mi lékaři řekli, že mám zhoubný nádor v hlavě, velikosti 11cm. Dělali mi dvě vyšetření, protože se jim v laboratoři nejdříve pomíchaly výsledky. Na začátku ledna mi nabídli chemoterapii. Odmítla jsem to s tím, že bych chtěla zkusit jinou, přírodnější léčbu. Doktor mně z ordinace skoro vyhodil, že se nebude podílet na mé smrti. Milý doktor, že?

No a pak mi jeden známý doporučil MMS, ať to zkusím. V tu chvíli jsem byla rozhodnutá zkusit všechno, abych to překonala. Na začátku jsme měla tendenci se litovat, ale začala jsem užívat osm kapek každou hodinu osm hodin denně. MMS jsem aktivovala kyselinou citronovou. Celé dva měsíce jsem neustále zvracela a první měsíc jsem k tomu měla průjem, ale když jsem přišla na kontrolu, po dvou měsících byl nádor o pět cm menší. To mi dodalo sílu k dalšímu boji, protože to bylo fakt hnusné. Pak už to tak rychle nešlo, už jsem nezvracela ani neběhala na toaletu. Při tom všem jsem pořád chodila do práce. Ted, když se na to zpětně dívám, tak nechápu, jak jsem to zvládla.


Po dalších čtyřech měsících měl nádor jen necelé dva cm. V tom čase jsme přestala MMS užívat, protože to bylo před odjezdem na dovolenou. Neužívala jsem to tři týdny a pak jsem začala znova, ale už jenom tři kapky každou hodinu měsíc. Pak jsem znova jela na testy a nádor byl pryč. Rakovinové buňky nejsou ani v krvi, k nelibosti doktora. Řekl, že je to neuvěřitelné, a z lékařského hlediska v podstatě nemožné, ale že má výsledky na papíře, takže věřit musí, ale nechápe to.


MMS teď neužívám, protože se mi z něj udělal ledvinový kámen, který mi zablokoval ledvinu. Takže jsem skončila na operaci, vytáhli mi ten kámen a teď marodím. Poslali ho na rozbor a je z větší části plný soli. To je tak zhruba všechno."

A. S.Komentář Hana Bláhová


"Ledvinový kámen se u této ženy vytvořil proto, že užívala k aktivaci MMS kyselinu citronovou. Mnoho mých klientů si před třemi lety, kdy jsme začínali s aplikací přesně podle pana Humbla, už po pár týdnech užívání MMS s kyselinou citronovou stěžovalo na bolest ledvin, bolest kloubů, nebo zánět močového měchýře. Kyselinu citronovou by neměli užívat lidé, kteří mají slabší urogenitální trakt, mají artritidu nebo dnu. Vznikají citráty, a krystalky solí se usazují v ledvinách a v kloubech. S HCL vzniká jen malé množství kuchyňské soli a voda. Postihlo to tehdy i mne, vyrobila jsem si ledvinovou koliku, proto jsem byla ráda, že mi pan Pavel Němec z Brna poradil možnost aktivace pomocí HCL. Při aktivaci MMS pomocí HCL nemám ani já, ani nikdo jiný z mých klientů ledvinové nebo kloubní potíže."

Komentář autora článku:

Stejně jako u mnoha dalších případů se kterými sem setkal, i zde MMS pomohlo. Ale za cenu sebezapření a běhání na toaletu. Jak správně poznamenala HB, tak je to všechno kvůli kyselině citronové a také kvůli dalším nežádoucím látkám, které díky této metodě výroby MMS vznikají. HCl není špatné řešení, ale i u něj je prokázaná čistota roztoku něco kolem 70%. Oproti tomu CDS2 vyrobené s využitím roztoku hydrogensíranu sodného, má čistotu více než 99%. A nejde jen o nějakou fikci, ale o prokázaný, chemicky ověřený fakt. Dokonce na to je český patent. Více najdete ZDE. A proto nejen já, ale i mnoho dalších lidí, doporučuje zahájit cestu k lepšímu zdraví, ale i k uzdravení z těžkých nemocí, právě sílu CDS2.


PS: Samozřejmě, že CDS2 není samospásný zázračný všelék. Každá nemoc má svá specifika a braní CDS2 je jen začátek. Bez důkladné očisty jater, ledvin, tlustého střeva...bez změny k lepšímu co se stravování týče...a bez mnoha dalších změn to půjde velice obtížně. Dlouhodobý efekt to nepřinese. Zamyslete se ... toho co pro své zdraví můžete udělat není tak málo :-)