Ještě u nás nemáte účet? Vytvořte si ho teď a nebo se přihlašte.
+ Přidat Příspěvek
+ Nové Diskuzní Téma
Výsledky 1 až 3 z 3

Thread: FGXpress náplast

 1. #1
  Junior Member marieta avatar
  Členem od
  Sep 2014
  Příspěvky
  6

  FGXpress náplast

  Rozhodla jsem se dát vědět všem o této náplasti, protože mě pomohla a pomáhá na spoustu problémů. Vše o náplasti, včetně recenzí uživatelů se dočtete zde: Náplast

  Našla jsem stránky, kde jsem se o této náplasti dočetla a objednala jsem si jedno balení k vyzkoušení. Byla jsem nadšená jejich účinkem.
  Dlouho jsem trpěla bolestmi po těžkém úrazu. Nikdo, kdo to nezažil, neví jak to byla strašná bolest. Dostala jsem léky od bolesti, ale bylo mi po nich špatně. Vedlejší účinky jsem si přečetla až potom. Byla jsem zoufalá když mi lékař (to jsem jich pár vystřídala) řekl, že se s bolestmi musím smířit, že jiná pomoc není.
  Většinou polykáme spoustu léků od bolesti, které mají vedlejší účinky a i když nám od bolesti mnohdy pomáhají, na druhé straně našemu tělu a tělesným orgánům současně škodí. Příbalové letáky raději lidi ani nečtou a já nejsem výjimka.
  Věřím, že vám tyto informace pomohou zatočit s bolestí a na spoustu dalších zdravotních problémů.

 2. #2
  Administrator admin avatar
  Členem od
  Oct 2013
  Příspěvky
  215
  drahé, protože je to propagované pomocí multilevel marketingu
  nejde o doporučení, pouze pro studijní účely

 3. #3
  Junior Member marieta avatar
  Členem od
  Sep 2014
  Příspěvky
  6
  Quote Originally Posted by admin View Post
  drahé, protože je to propagované pomocí multilevel marketingu
  Ale, to je nesmysl, multi level marketing je naprosto všechno, jen jste si toho nevšiml. Všechno je pyramidový systém, kdy firma začíná u majitele - ředitele a dál následuje směrem dolů pyramida : náměstci, vedoucí, mistři, administrativa a úplně dole jsou řadoví zaměstnanci, kteří logicky makají nejvíc, ale placeni jsou nejméně.
  U klasického multi level marketingu vůbec nic podobného neexistuje. Tam je odměňován každý spravedlivě za odvedenou práci a čím má lepší výsledky, dosahuje postupu, kdy může přeskočit všechny, kteří jsou tam již déle.
  Myslíte si, že toto má šanci dosáhnout obyčejný zaměstnanec, že by se dostal výše než například náměstek? Opět říkám nesmysl.
  To že má u nás multi level marketing tak špatné jméno je jen proto, že to do všech hučeli komunisti, jaká obrovská je to zlodějna, a protože jsme národ, který byl vždycky manipulovaný, proto jsme v tomto směru taky nevzdělaní. Vykořisťovali nás komunisti a stejně tak to trvá i v současné době. Lidi se prostě raději budou plahočit celé dny v práci za pár korun aby dřeli na všechny, co jsou nad nimi. Nebo vám přijde taky divné, že konečně o MLM - multi level marketingu se vyučuje na Vysoké škole ekonomické, jako o obchodním modelu 21. století a jako o nejefektivnější prodejní metodě s nejlepším a nejspravedlivějším odmněňovacím systémem?

  Navíc u nás náplast od bolesti si lidi na černém trhu čili mezi sebou, prodávají 1 ks za 500 Kč, přitom je to samá škodlivá chemie a ještě je na předpis.
  Tady máte odkaz v diskusi, ale stojí za to přečíst si diskuzi celou. http://diskuse.doktorka.cz/opiatove-naplasti/archiv/30/

+ Přidat Příspěvek
+ Nové Diskuzní Téma

Thread Information

Uživatelé prohlížející tuto Diskuzi

Tuto Diskuzi prohlíží právě 1 uživatel. (0 uživatelé a 1 návštěvníci)

Tags for this Thread

Práva přispívání

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •  
eXTReMe Tracker

SEO by vBSEO ©2011, Crawlability, Inc.