Ořechy – Jsou vítězi v obsahu užitečných prvků pro život. Ořechy obsahují velké množství vitamínů a minerálů, éterických olejů, rostlinných bílkovin, vlákniny. Vzhledem k nutričnímu složení, doporučuje se pravidelná konzumace malého množství ořechů pro zachování sexuální aktivity.

Vlašský ořech.

V množství užitečných vlastností je vlašský ořech považován za šampiona mezi ořechy, protože obsahuje velké množství zinku - nepostradatelnou stavební materiál pro mužský pohlavní hormonu a další důležité vitaminy a minerální látky: vitamin A, vitamin B, C, E, K, fosfor, minerální látky, hořčík, draslík, vápník, mangan, atd.

Vlašské ořechy jsou vhodné pro muže i ženy. Konzumací těchto ořechů se zvyšuje výkonnost u mužů a sexuální aktivita u žen. Užitečné látky, na které jsou ořechy bohaté, jsou pro normální vývoj a funkci pohlavních orgánů velmi důležité, stabilizují hladinu testosteronu v krvi, snižují rizika zánětu prostaty a adenomu.

Vlašské ořechy působí jako tonikum, hojí rány a jsou protizánětlivé.

Vlašské ořechy jsou užitečné při onemocnění trávicího traktu, jater a ledvin, aterosklerózy, zácpě, neplodnosti, mastopatie, myomu a impotence. Doporučuje se jíst vlašské ořechy lidem s deficitem železa a soli kobaltu. Přítomnost hořčíku a draslíku je činí užitečné při anémii. Vysoký obsah vitaminů E a A, má příznivý vliv na cévy, brání tvorbě krevních sraženin.

Účinný prostředek ke zvýšení potence jsou vlašské ořechy, smíšené s medem.

Doporučená denní dávka: alespoň 12-15 vlašských ořechů.

Lískový ořech.

Druhé místo v obsahu živin drží lískové ořechy. Na rozdíl od jiných druhů ořechů, lískové ořechy mají vyšší obsah vitamínu E. Ten je užitečný pro prevenci vzniku rakoviny, srdečních chorob a poruch svalového systému. Má především antioxidační účinek, tedy omlazuje tělo.

Lískové oříšky obsahují vápník, železo, draslík, zinek. Tyto látky pomáhají překonat chronické únavy, pomáhají odstranit zvětšení prostaty u mužů, jsou prevencí křečových žil a další.

V kombinaci s medem posilují imunitu, pomáhají odstranění toxinů z těla, zvyšují mužnost. Jeho hlavní přednost: jsou nízkokalorické.

Mandle

V přírodě existují dva druhy mandlí, které se nejčastěji používají jako potraviny pro lidskou spotřebu - hořké a sladké. Hořká odrůda je určena pro průmyslové účely při výrobě extraktů a olejů.

Tyto ořechy jsou považovány za výjimečné. Obsahují velké množství vitamínů B2, B3, E, F -, které jsou nenahraditelné pro zuby, pokožku i vlasy, ale také pro mužskou potenci. Čistí vnitřní orgány, odstraňuje přebytečný cholesterol.

Některé sladkosti používají mandle s medem, tato kombinace je nejen velmi chutné, ale také užitečná pro mužskou populaci. Vzhledem k vysokému obsahu bílkovin, riboflavin (vitamin B2), vápníku a vitaminu E, je mandle vynikající k zachování sexuální potence. Konzumujete-li tyto ořechy s medem, je vliv prvků posílen několikrát.

Pistácie.

Pistácie se na východě nazývá stromem života. Má pozitivní vliv na zdraví mužů vzhledem k obsahu 4 prvků užitečných pro mužské tělo: zinek, arginin, kyselina listová, nenasycené tuky. Kyselina listová zlepšuje kvalitu spermií a nenasycené tuky snižují množství špatného cholesterolu, brání onemocnění kardiovaskulárního systému a impotenci.

Doporučená denní dávka: 60-100 gramů pistácií.

Piniové oříšky.

Cedrové ořechy obsahují velké množství vitaminů a minerálních látek, v jejich počtu převyšují jiné ořechy. Zvyšují imunitu a potenci.

Jejich zařazení do denní stravy si člověk ušetří problémy s kardiovaskulárním onemocněním. Podporují sexuální aktivitu.

Kešu.

Další druh ořechů, který pomáhá udržet mužskou sílu a přináší maximální užitek pro zdraví. Je bohatý na sacharidy, bílkoviny, vitamíny A, B1, B2, B3, C, fosfor, vápník, železo, hořčík a niacin. Konzumací těchto ořechů dojde k posílení imunitního systému, snížení hladiny cholesterolu v krvi, zlepšení metabolismus proteinů. Také jsou užitečné při psoriáze, anémii, onemocnění srdce, bolesti zubů a podobně. Kešu může být právem považováno za vynikající afrodiziakum. Kombinace ořechů a medu je to velmi prospěšná a nízkokalorická. Nejběžnější způsob vaření je pražení ořechů v medu. Také kešu mohou být použito s obvyklou minerální vodou.

V seznam produktů, které jsou nezbytné pro muže k udržení zdraví, budou na prvním místě vždy stát ořechy s medem. Jakýkoliv druh ořechů, podle odborníků, v kombinaci s medem může své účinky projevit už několik dní po zahájení konzumace. Denní používání 1 polévková lžíce 3-4 hodiny před spaním bude mít pozitivní vliv na sexuální život muže.

POZOR! Je nezbytné ověřit nepřítomnost intolerance a alergie na ořechy.

Kontraindikace: alergie na ořechy, ekzém, lupénka, kolitida a enterokolitida, podle pořadí, nadměrné užívání vlašských ořechů může způsobit bolesti hlavy, cévní křeče, vyrážky v ústech a zánět mandlí.