Ještě u nás nemáte účet? Vytvořte si ho teď a nebo se přihlašte.
+ Přidat Příspěvek
+ Nové Diskuzní Téma
Výsledky 1 až 2 z 2

Thread: Bolesti žaludku

 1. #1
  Junior Member Nanys avatar
  Členem od
  Oct 2016
  Příspěvky
  1

  Bolesti žaludku

  Dnes ve škole mě z ničeho nic chytili křeče. Alespoň bych to k tomu přirovnala. Pardon, já jsem prostě taková, že nedokážu popsat bolest. Naštěstí byla poslední hodina, tak jsem poté raději napsala mamce, jestli by pro mě mohla přijet. Cítila jsem se unaveně, měla červené tváře, teplé čelo. Ale teplotu nemám. Po tom co jsem přijela domu jsem si lehla a po hodince jsem se vzbudila a letěla zvracet. Na chvíli se mi ulevilo, ale teď je to opět stejné. Sedím tu, bojím se vstát. Opravdu to bolí a to máme za chvíli jet k prarodičům. Jdu totiž ráno k zubařce a byla bych moc ráda, kdybych tu cestu nějakým způsobem zvládla.

  Je to takové, že jsem v pohodě a pak přijde vlna bolesti v okolí žaludku, která někdy zasáhne až do zad, při které se krčím bolestí. Celé to trvá tak 5 sekund a poté je mi na nějakou dobu opět dobře. Takhle se to opakuje stále dokola.

  Nemohu si dovolit být doma :/ Už jednou jsem byla týden s rýmou a tři dny s nevolností (aktuální bolest je jiná, než ta předchozí)
  Nechci tak moc zanedbávat školu.
  Zmíním tu to, že jsem ještě měla bolesti žaludku o prázdninách, které byly stejné, jako bolesti při mé třídenní nemoci. U lékaře jsme samozřejmě byli, ale nic z toho.
  Mám pocit, že s mým žaludkem není něco v pořádku. Ráda bych pro jistotu zašla na ultrazvuk, ale nevím, jak to funguje - mám na mysli čekání, objednání apod. Máma je z toho taky na prášky. Už je snad alergická na to, když ji řeknu, že mi není dobře. Já vím, chápu ji.

  Budu ráda za veškeré rady. Omlouvám se, jestli jsem poskytla málo informací.

 2. #2
  Administrator admin avatar
  Členem od
  Oct 2013
  Příspěvky
  221
  Zajít za registrující lékařkou aby Vám napsala doporučení ke specializovanému lékaři, ktkerý zjistí kde je problém. Když mi napsala doporučení, zavolal jsem si na telefonní číslo které bylo na doporučení uvedeno a objednal jsem se. Čekací doba bývá různá, když jim řeknete třeba jak často zvracíte, tak by třeba mohli vzít i dříve.

+ Přidat Příspěvek
+ Nové Diskuzní Téma

Thread Information

Uživatelé prohlížející tuto Diskuzi

Tuto Diskuzi prohlíží právě 1 uživatel. (0 uživatelé a 1 návštěvníci)

Práva přispívání

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •  

SEO by vBSEO ©2011, Crawlability, Inc.