Ještě u nás nemáte účet? Vytvořte si ho teď a nebo se přihlašte.
+ Přidat Příspěvek
+ Nové Diskuzní Téma
Výsledky 1 až 6 z 6

Thread: Jak dosáhnout trvalejšího snížení váhy / zhubnutí?

 1. #1
  Administrator admin avatar
  Členem od
  Oct 2013
  Příspěvky
  216

  Jak dosáhnout trvalejšího snížení váhy / zhubnutí?

  Dobrý den,

  jaké jsou Vaše zkušenosti ohledně hubnutí a dlouhodobějšího snížení hmotnosti? Prosím podělte se..


  zde citace a věci co mě zaujaly:
  "Hned v úvodu metody vysvětluji klientům, že DIETY NEFUNGUJÍ!!! Provází je vždy jojo efekt, který přinese zklamání a frustraci. ... Každá dieta znamená omezení, strádání pro tělo v určitém ohledu. Tělo nechce strádat, nechce hladovět. Naše tělo funguje naprosto stejně jako tělo člověka v době kamenné. ... často jedl takzvaně do zásoby. Vytvářel si v těle rezervy pro období, kdy obživy bude méně. Tento fenomén nám zůstal dodnes Tedy tělo toho, kdo sníží přísun kalorií jakoukoliv dietou, začne strádat a hladovět. Toto hladové období si velmi dobře zapamatuje. My zhubneme (za nějaký čas úsporné diety) a začneme jíst zase jako dříve. Automaticky přísun kalorií je daleko vyšší. No a tělo, které má najednou k dispozici zase více jídla, začne tvořit zásoby, co kdyby zase muselo hladovět. Ten, kdo celý život držel diety, hladovky, si naboural natolik celý metabolismus, že je velmi obtížné někdy v budoucnu jeho tělo přesvědčit, že už opravdu nebude hladovět a přísun jídla bude pravidelný. ... Musíme se naučit jíst bez ohledu na kalorie, naše prioritní starost jsou živiny. Každá potravina, kterou budeme konzumovat, musí být živinově plnohodnotná ... z takové potraviny se také nedá ztloustnout. ... To vše učí klienty metoda MR."
  MR = metoda metabolické rovnováhy.

 2. #2
  Junior Member
  Členem od
  Nov 2014
  Příspěvky
  2

  spalovače tuků

  Dobrý den,
  máte někdo zkušenosti s přípravky na spalování tuků? Jsou účinné? Případně s jakými výrobci jste se setkali? Díky za odpověď.

 3. #3
  Junior Member
  Členem od
  Dec 2014
  Příspěvky
  2
  Dobrý den ,

  Hubnutí je hlavně o trvalé změně stravovacích návyků. Není ale zapotřebí hladovek a různého trápení nebo užívání drahých produktů. Je důležité vynechat z jídelníčku nezdravé potraviny co mají minimální výživovou hodnotu a nahradit je ovocem, zeleninou , oříškami a semínkami. Těchto potravin můžete jíst co hrdlo ráčí ( hlavně ovoce a zeleniny ) a máte jistotu že budete hubnout před očima :-) Zapomeňte jaké koliv počítání kalorií, tohle padá pokud do svého těla začnete dávat co nejpřírodnější potraviny ( co nejméně zpracované člověkem). Kupujte to co je baleno přírodou ve slupce a né to co je baleno v plastu, papíru a konzervě.
  Přeji hodně štěstí, pokud máte dotazy tak se ptejte , moc rád poradím :-)

 4. #4
  Junior Member
  Členem od
  Apr 2015
  Příspěvky
  3
  taky si myslím že hubnutí není o hladovění nebo doplňcích stravy. Ja taky dala na rady odborníka a váha šladolů jen díky úpravě jídelníčku - tedy odstranění mých zlozvyků, dodržování pitného režimu a krátkému pravidelnému cvičení. Vždy je potřeba používat selský rozum :-)

 5. #5
  Junior Member Erika avatar
  Členem od
  Aug 2017
  Příspěvky
  2
  Mam skusenosť pitim koktejlu každe rano a upravou jedalnička sa podarilo schudnut a udrziat si vahu.Nejde az tak o cvicenie ako o stravu.Ak by mal niekto zaujem viem poradit viac

 6. #6
  Junior Member Dědek avatar
  Členem od
  May 2017
  Příspěvky
  8
  A sportujete k tomu i pravidelně? Nebo jen úprava jídelníčku?

+ Přidat Příspěvek
+ Nové Diskuzní Téma

Thread Information

Uživatelé prohlížející tuto Diskuzi

Tuto Diskuzi prohlíží právě 1 uživatel. (0 uživatelé a 1 návštěvníci)

Práva přispívání

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •  

SEO by vBSEO ©2011, Crawlability, Inc.