Jak je to s užíváním DMSO (Dimethyl sulfoxid) ústy?
Co je DMSO: https://cs.wikipedia.org/wiki/Dimethylsulfoxid

četl jsem že je doporučováno asi 2ml nebo jen pár kapek, malinko rozředit např. vodou

Dále někdo varuje:
"Rozhodně nihoho nenabádám, aby vnitřně užíval, napřed je důležité si udělat test jater a je li to potřeba. DMSO u některých lidí má nečekaně silný záběr. "

Dále jsem četl, že se doporučuje před užitím zkusit omýt kůži, NE mýdlem apod, aby byla čistá, jelikož DMSO přenáší všechny nečistoty a nebo jiné sloučeniiny, prvky do těla. Pokud do 15 minut bude kůže pálit, může to indikovat problém (alergie na DMSO např.) a radši tedy NEužívat orálně

----
zajímavé citace z netu:

Absorbing it through the skin can cause it to interact and interfere with other medications, and can cause unhealthy substances to be absorbed along with the DSMO.
Volně přeloženo: DMSO absorbující se do těla kůží může reagovat a nebo narušovat účinky léků, může zapříčinit že nezdravé látky budou do těla absorbovány zároveň s DMSO.
Od 4.6. beru DMSO, nejprve pár dní 1ml do 1dcl vody ROsmozy, nyní už 2ml do decky RO, čistota DMSO 99%
Maximální doporučená denní dávka DMSO je 1 g/kg hmotnosti pacienta. Mezi nejčastější nežádoucí účinky DMSO patří flush obličeje, nauzea, zvracení, kašel, tachypnoe, změny krevního tlaku (TK) a tepové frekvence (TF), většinou ve smyslu zvýšení. Může dojít i k rozvoji arytmií nebo srdečního selhání. ... Mohou ale být příčinou komplikací, obzvláště u pacientů s preexistujícím kardiovaskulárním onemocněním. ... Změny sledovaných parametrů byly zpravidla přechodné a asymptomatické a nevyžadovaly léčebnou intervenci.
Jinak další zkušenost s DMSO: u mého morčátka se objevuje chronický otlak, strup, následně infekt, vnitřní zánět-hnis, otok ..... natírala jsem capku DMSO a následně mastí ichtyolkou ( černá mast ), otok se zmenšil, rána se zahojila, takže pokračujeme v léčbě dál ted už jen DMSO.
Kočenka s šíleným zánětem dásní, po veterinárním zákroku čištění zubního kamene, otok a začervenání dásní po natírání ( 1kapka DMSO + 2-3 kapky vody pro injekcione ), zdá se mi, že dásně se lepší a kočenka má menší bolesti, už i veseleji žere.
jsou jedinci, kteří si aplikací 75% DMSO na kůži způsobili lokální popáleniny. Proč jsi se nedržel doporučovaného postupu 25% roztoku roztoku do oka?
důlžitá červená poznámka od Gewo: ... Železné pravidlo – nikdy vnitřně, s jedinou výjimkou, a to je výplach úst při abscesu. NEPOLYKAT!
Může rušit chemotarapii při které je využita platina:
We examined the effect of DMSO on platinum complexes, including cisplatin, carboplatin and oxaliplatin, finding that DMSO reacted with the complexes, inhibited their cytotoxicity and their ability to initiate cell death. (zdroj)
DMSO a kapání do očí <---